+90 543 601 19 57 WhatsApp gurkoktercume06@gmail.com

Trabzon Yeminli Tercüme Bürosu

Trabzon Tercüme Bürosu | Yeminli Tercüme Trabzon | Trabzon Tercüme Büroları | Trabzon Noter Onaylı Tercüme Bürosu | Yeminli Tercüme Fiyatları Trabzon | Trabzon Noter Yeminli Tercüman | Tercüme Bürosu Trabzon | Trabzon Yeminli Tercüme | Trabzon Tercüme Çeviri | Trabzon Tercümanlık Bürosu


Trabzon Noter Onaylı ve Yeminli Tercüme Hizmetleri

Kurumların taleplerine bağlı olarak resmi evraklarınızın noter onaylı tercümesine ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Noter Yeminli Tercüme Bürosu tercume.info.tr, sizlere dünyanın 102 dilinde profesyonel tercüme hizmetleri tedarik etmektedir. Tarafımıza ulaşan belgeler, yeminli tercümanlarımız tarafından anlam bağını kaybetmeksizin hızlı ve güvenilir bir şekilde tercüme edilir. Belgelerinizin tercümeleri yeminli tercüman tarafından imza altına alınır ve mühürlenir ve ardından noter onayı yapılmak üzere işleme alınır. Yeminli ya da noter onaylı tercüme işlemi gerçekleştirilecek evraklarınızın ücretlendirilmesinde esasen kaynak/hedef dil ve karakter sayısı önemli rol oynar. Tercüme hizmeti bedeli, tercüme edilecek evrak içeriğindeki boşluksuz karakter sayısı üzerinden hesaplanır. Boşluksuz her 1000 karakter 1 sayfa olarak kabul görür.

Trabzon şehrindeki en geniş dil portfoyüne sahip tercüme bürosu adıyaman olarak sizlere Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Ermenice, Estonca, Farsça, Flemenkçe, Fince, Fransızca, Gürcüce, Hintçe, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Kırgızca, Korece, Kürtçe, Latince, Lehçe, Letonyaca, Litvanyaca, Macarca, Makedonca, Moldovca, Moğolca, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sanskritçe, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tayca, Türkmence, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca ve tüm diğer resmi dillerde uygun fiyatlı noter onaylı yeminli tercüme hizmetleri sunarız. Başta İdari Şartnameler, Nüfus Cüzdanı, Kimlik, Transkript, Diploma, Teknik Şartnameler, Hukuki Belgeler, Patent, Ehliyet, Denklik Belgeleri, İmza Sirküleri, Vergi Levhası, Ticaret Sicil Gazetesi gibi evraklarınız olmak üzere hukuki, medikal, teknik ve aklınıza gelen her türlü noter onaylı tercüme hizmetinde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apostil ve Dışişleri Tasdik

Apostil, bir belgenin gerçekliğinin tasdik edilerek başka bir ülkede resmi olarak kullanılmasına olanak sağlayan bir belge onay sistemidir. Tercüme edilen evrakların yurtdışında kullanılmasına olanak sağlayan apostil belgesi yalnızca apostil tarafı ülkelerde geçerli olup, apostil tarafı olmayan ülkelerde kullanılacak belgelerin mutlaka T.C. Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylanması gerekir. Apostil işlemleri ücretsiz olup, dışişleri onay işlemi ücrete tabidir.

Trabzon Yeminli Tercüme Fiyatları

Trabzon Tercüme ücreti her dil için farklı fiyatlar üzerinden hesaplanır. Örnek vermek gerekirse diploma tercümesi, ehliyet tercümesi, kimlik tercümesi, pasaport tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi ve nüfus kayıt örneği gibi standart belge tercüme fiyatları ilgili hedef dile göre 10 TL ile 200 TL arasında farklılık gösterebilmektedir. Yani, Türkçe’den Almanca’ya tercüme edilen bir diploma 10 TL tutabilirken, aynı işlemin Portekizce için gerçekleştirilmesi halinde tercüme bedeli 80 TL olabilmektedir. Bununla birlikte İngilizce, Almanca, Fransızca gibi yaygın dillerdeki belgeler için yeminli tercüme fiyatları hemen hemen aynıdır.  

✓ Doğru Tercüme

Profesyonel, nitelikli ve birikim sahibi Trabzon yeminli tercümanlarımız ile tercümeleriniz güvenli ellerde… Trabzon ilinde tercüme bürosu konusunda en önemli eksikliklerden biri de tercüme edilen metinlerin kontrol edilememesidir. Trabzon tercüme bürolarının büyük bir kısmının editör bir yana, tercüman dahi istihdam etmemesi nedeniyle, dışarıdan gelen tercümeler, herhangi bir kontrol işlemine tabi tutulmadan doğrudan müşteriye teslim edilmektedir. Oysa tercume.info.tr için içeriksel doğruluk ve kontrol her zaman önceliğimizdir.